Gizlilik Politikası

Sohbetreni

Sohbetreni.com, üyelerinin özel bilgilerinin gizliliğinden sorumludur. Üyeler tarafından verilen bilgiler üçüncü kişi ya da kişilere satılamaz ve verilemez.

Sohbetreni.com'a üye olmak için doldurulan profil bilgilerinde ad ve kimlik sorulmaz. Üye olurken verilen bilgiler kesinlikle kimlik belirlemek üzere kullanılmayacaktır.

Sohbetreni.com hakaret, taciz ve tehdit kesinlikle yasaktır. Herkese açık alanlara (odalarda) ya da özel mesaj alanlarına (sohbet odaları, mesaj merkezi ) üyeleri rahatsız edecek mesajlar atan kişiler, durumları incelendikten sonra Sohbetreni.com tarafından üyelikten çıkarılacaktır.

http://sohbetreni.com işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.